Duyurular » Genel Duyurular
Ara
GERİ KAZANIM KATILIM PAYINA İLİŞKİN YÖNETMELİK TASLAĞI
AFGM Onaylı Tedarikçileri Hk.
IRAK (BAĞDAT) TİCARET HEYETİ 17 Mayıs 2019 Cuma
19-21 Haziran 2019 tarihleri arasında Irak’a yönelik bir Ticaret Heyeti düzenleneceği, Bağdat şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş forumunun yanında her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirilmesi bildirilmiştir.
Odamız evsahipliği ve Adana Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğiyle, 22 Mayıs 2019 Çarşamba günü 14.00'te, Odamızda, tüketici işlemleri ile tüketiciye yönelik uygulamalardan doğabilecek uyuşmazlıkların çözümü amacıyla kurulan Tüketici Hakem Heyetlerinde alınan kararlara yönelik tacir firmalarımızın yaşadığı sorunların karşılıklı olarak görüşülüp değerlendirilmesi amacıyla bir istişare toplantısı düzenlenecektir.
SATIŞ İHALESİ İLANI 16 Mayıs 2019 Perşembe
Satış İhalesi İlanı
ASKIYA ALMA VE KOTA BAŞVURULARI HK. 16 Mayıs 2019 Perşembe
Sanayicimizin ihtiyaç duyduğu hammadde ve yarı mamul niteliğindeki sanayi ürünlerine ilişkin her yıl 1 Ocak ve 1 Temmuz tarihlerinde yürürlüğe girecek şekilde yapılan askıya alma, üretimi tüketimini karşılamayan ürünlerde ise kota başvurularının karara bağlanması ile ilgili detaylı bilgi duyuru içerisinde yer almaktadır.
33. GRUP MESLEK KOMİTESİ FUAR KARARI 15 Mayıs 2019 Çarşamba
Odamızda 33. Grup Meslek Komitesi, 26-29 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan “İstanbul Kids Fashion Fuarı"na katılım kararı almıştır.
Türk Eximbank’a yapılan kredi başvurularında aracılık etmek isteyen kişilere dikkat edilmesi hususunda detaylı bilgi duyuru içerisinde yer almaktadır.
10-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında Brezilya’da II. Dünya Kahve Üreticileri Forumu düzenlenecektir.
VENEZUELA’DA YATIRIM İMKANLARI HK. 15 Mayıs 2019 Çarşamba
Venezuela'da yatırım imkanları ile ilgili detaylı bilgi duyuru içerisinde yer almaktadır.
Sayfa:İlkÖnceki1234SonrakiSon
Powered by macikkar